3R60


Modüler diz ekleminin EBS (Ergonomik Dengeli Adım) işlevi, kullanıcının ağırlığına ve aktivitesine göre bireysel olarak uyum sağlayarak, engebeli ve eğimli araziler dahil olmak üzere yüksek düzeyde güvenlikle rahat yürüyüş sağlar. Yüksek bir bükülme açısına ve doğal bir yürüyüş düzenine sahiptir. 3R60 diz eklemli bacak protezi Özgür Irmak Protez ve Ortez Kliniğinde Protez Uzmanlarımız tarafından kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre kolayca ayarlanabilir.

Ottobock protez bacak diz eklemlerinden olan 3R 60 yürüyüşte yere tam teması arttırdığından yüksek güvenlikli bir eklemdir.Hidrolik eklemli protez bacak diz eklemi 3R60 hafif, dayanıklı ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.
Özgür Irmak Protez ve Ortez Kliniğimiz en son teknolojiyle kişiye özel tasarım malzemeler kullanarak bacak protezlerini uygulamaktadır.

Diğer avantajlar:

Topuk vuruşu sırasında diz, doğal versiyona benzer şekilde kontrollü ve stabilize edici bir şekilde 15°’ye kadar bir açıyla bükülebilir bu da mekanik diz eklemi için benzersiz bir özellik.Bu fleksiyon (dizde bükülme) sadece daha rahat ayak yerleşimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda diz güvenliğini de artırır.
3R60’taki EBS teknolojisi kontrollü diz fleksiyonunu kolaylaştırdığından, bel,sırt ve uzuv için rahatlama.

3R60 bacak protezi daha küçük ve daha hafiftir.

Yenilikçi bir hidrolik sistem olan 3R60 bacak protezi , salınım aşamasında diz ekleminin davranışını kontrol eder. Kullanıcı için bu, esas olarak, salınım aşamasını kolayca başlatabileceği ve çok çeşitli yürüme hızları kullanabileceği anlamına gelir.

3R60 bacak protezini ve özelliklerini daha yakından görmek için Özgür Irmak Protez ve Ortez Kliniğimizden randevu oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve 3R60 Ottobock diz eklemli diz üstü bacak protezi fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.