Succes koltuklar

Yüksek kaliteli motor ve mekanizması ile kullanıcıya güvenli ve rahat bir oturum verir ve el kontrol ünitesi ile işletilir.

Stylea koltuklar

Stylea I tek motorlu dikey/yatay pozisyonları alabilen koltuk 3 rulo yastık ile donatılmış sırtlık ve bağımsız ayak uzantısı, bel bölgesine ve bacaklara tam destek sağlayarak, rahatlatır.

Derby koltuklar

Derby son derece konforlu bir koltuktur. Modern tasarımı sayesinde yatak odasında kullanabileceğiniz gibi oturma odasında da kullanabilirsiniz. Success modeli ile aynı masaj özelliklerine sahiptir.

Derby tek motorlu bir koltuktur. Masaj fonksiyonlarının da üzerinde olduğu 24 V düşük voltajlı kumandası ile kullanılır.

Mantana koltuklar

Benzersiz ve özel tasarım Mantana bulunduğu ortama modern ve güzel bir görünüm verir. Tek motorludur ve geriye yaslanma butonu bulunur.

Classic koltuklar

Rahat ve kullanımda kolay olan Classic son teknoloji yenilikleri ile donatılmıştır. Oturuştan dikey pozisyonuna rahat bir şekilde geçiş yapan ve böylelikle güvenli bir transfer sağlar. Tek motorludur ve 24 V ile çalışır.

Prestige koltuklar

Konforda son nokta: Prestij koltuğun sırtlığı 3 rulo yastık ile tasarlanmış ve fermuarlı kılıf ile donatılmıştır. Kolayca temizlenen kılıfı kullanıcıya yüksek kalitede hijyen sunan tek motorlu koltuklardır.

Primea koltuklar

Bu zarif ve modern, arkadan kanat ile destekli taşıma koltuğu ve arkaya yaslanan koltuk gerçek bir klasiktir. Geleneksel tasarımı, koltuk arkalığının kanat şeklindeki sınırları sayesinde sırt ve büst desteği ve en üst düzey konforu sağlar. Sağ kol tarafında bir adet el seti cebi bulunmaktadır. Primea’nın taşıma fonksiyonu kolayca ve güvenli bir şekilde ayağa kalkmanızı ve yarı-yatay pozisyonda vücudunuzun rahat etmesini sağlar.

Backlift De Luxe koltuklar

Koltuğun sırtlığı özel bir yastık ile tasarlanmış ve fermuarlı kılıf ile donatılmıştır. Kolayca temizlenen kılıfı kulanıcıya yüksek kalitede hijien sunar. Dergileri veya el kumandasını saklamak için koltuğun sağ ve sol yanında cepler bulunur. BACKLIFT DE LUXE koltukları tek motor ile calışır, ve el kumandası ile ayarlanılır ve 24 voltluk uzaktan kumandası ile teslim edilir.