Nautica banyo içi sandalye

Banyo oturağı,küvet içi oturma aparatı olarak üretilen Nautica banyo içi sandalyesi 43 cm’den 55 ’lik genişlikte olan banyo küvetleri için idealdir. Banyoda kişinin daha rahat banyo yapması için özel olarak tasarlanmıştır.

Dosyasız Mavi oturak

Azami kullanıcı ağırlığı 100 kg olmakla beraber, suya karşı dayanıklı malzemesi sayesinde uzun ömürlü bir oturak olan Dosyasız Mavi oturak oldukça hafif ve kulllanışlıdır.

Dosyalı Mavi oturak

Azami kullanıcı ağırlığı 100 kg olmakla beraber, suya karşı dayanıklı malzemesi sayesinde uzun ömürlü bir oturak olan Dosyasız Mavi oturak oldukça hafif ve kulllanışlıdır.

Dosyasız Katlanır mavi oturak

Katlanır özelliği sayesinde kullanmadığız zaman katlıyıp kaldırabileceğiniz Dosyasız Katlanır mavi oturak fazla yer almayan pratik bir modelimizdir. 43cm’den 45cm’ye kadar yükseklikte ayarlanabilen bu modelimiz kolaylıkla duş, banyo ve lavaboda yer bulur.

Dosyalı Katlanır mavi oturak

Katlanır mavi oturağın dosyalı versyonu olan bu model aynı şekilde katlanır özelliği sayesinde kullanmadığınız zaman katlıyıp kaldırabileceğiniz fazla yer almayan pratik bir modelimizdir. 43cm’den 45cm’ye kadar yükseklikte ayarlanabilen bu modelimiz kolaylıkla duş, banyo ve lavaboda yer bulur.

Mavi banyo taburesi

42 ile 55 cm arası ayarlanabilir ayakları sayesinde kullanıcının boyuna göre ihtiyacınızı giderir. Oldukça hafif olan bu Mavi banyo taburesi banyo, tuvalet’te kullanılabilir.

Dönmeli mavi banyo tabure

42,5 ile 52,50 cm yüksekliği arasında yarlanabilir yükseklikte olan dönmeli mavi banyo taburesinin oturak kısmı dönme özelliğine sahiptir.
Böylelikle ek bir efor sarfetmeden oturduğunuz yerden dönebillir rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Atlantis I dönmeli küvet sandalye

Yan tarafındaki levye’si sayesinde kolaylıkla sandalyenin yönünü sabitleyebilir veya döndürebilirsiniz. Kolçakları çıkartırılabildiğinden ister kolçaklı ister kolçaksız kullabilirsiniz. Toplam genişliği 55 cm olan bu özel tasarım 130 kg’a kadar dayanıklılığı test edilmiştir.

XL Atlantis dönmeli küvet sandalyesi

Özel olarak fazla kilolu insanlar için tasarlanan kolçakları çıkartırılabilir epoksi boya ile kaplanmış alüminyum yapısı sayesinde suya dayanıklı olan XL Atlantis dönmeli küvet sandalyesi ekstra rahatlık ve güvenlik sağlar. Yan tarafındaki levye’si sayesinde kolaylıkla sandalyenin yönünü sabitleyebilir veya döndürebilirsiniz.

Atlantis II dönmeli küvet sandalye

Kolçakları çıkartırılamayan ve epoksi boya ile kaplanmış alüminyum yapısı sayesinde suya dayanıklı olan Atlantis II dönmeli küvet sandalyesi ekstra rahatlık ve güvenlik sağlar.

İnox dönmeli küvet sandalye

İnox’dan yapılan bu dönmeli küvet sandalye suya dayanıklıdır ve özel kolçaklarında bulunan koruyucuları sayesinde kaymaz ve ekstra rahatlık ve güvenlik sağlarYan tarafındaki levye’si sayesinde kolaylıkla sandalyenin yönünü sabitleyebilir veya döndürebilirsiniz.
Toplam genişliği 50 cm olan bu özel tasarım 100 kg’a kadar dayanıklılığı test edilmiştir.

Tekerlekli duş sandalyesi

Kaldırılır ayak uzantısı sayesinde hastaya ekstra rahatlık sağlayan tekerlekli duş sandalyesi sayesinde kullanıcıyı kolaylıkça transfer edebilirsiniz.Su geçirmez tekerlekleri ve Epoksi boya ile kaplanmış alüminyum yapısı uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Toplam genişlik : 54 cm
Kulanıcı maksimum kilosu : 100kg

Yüksekliği ayarlanılır duş sandalyesi

Kaymayı önleyen 4 lastiği sayesinde ekstra rahatlık sağlayan bu duş sandalyesi yüksekliği kolaylıkla ayarlanabilir son tasarımlarımızdan biridir.

Toplam genişlik : 54 cm

Kulanıcı maksimum kilosu : 100kg

Yüksekliği ayarlanılır duş sandalyesi

Kaymayı önleyen 4 lastiği sayesinde ekstra rahatlık sağlayan bu duş sandalyesi yüksekliği kolaylıkla ayarlanabilir son tasarımlarımızdan biridir.

Toplam genişlik : 54 cm

Kulanıcı maksimum kilosu : 100kg

Obana küvet oturak

Inox malzemesi sayesinde konforlu ve dayanıklı olan Obana küvet oturağı sayesinde rahatça duşunuzu alabilirsiniz.

53 ile 70 cm arası genişliliğinde bulunan tüm küvetlere uyan Obana küvet oturağın enliliği ayarlanan kolçakları sayesinde kolayca küvete adapte our.

120 kg ağırlık taşıyabilir bu ürün gerekli testlerde geçip onaylanmıştır.

Dosyalı Obana küvet oturak

Obana küvet oturağın dosyalı versyonu olan bu ürün aynı şekilde inox’dan olmak üzere konforlu ve dayanıklı olan Obana küvet oturağı sayesinde rahatça duşunuzu alabilirsiniz.
42 ile 67 cm arası genişliliğinde bulunan tüm küvetlere uyan Obana küvet oturağın enliliği ayarlanan kolçakları sayesinde kolayca küvete adapte our.
100 kg ağırlık taşıyabilir bu ürün gerekli testlerde geçip onaylanmıştır.

Monoblok banyo sandalyesi

Kolçakları sayesinde küvet kenarlarına dayanan ve dosyalı rahat sandalyesiyle ekstra konfor sağlayan bu tasarış suya karşı dayanıklılığı test edilmiştir.
53 cm’den 70 cm’ genişliğinde banyolar için uygundur.
Kulanıcı maksimum kilosu : 100kg

Ayaklı ve katlanır küvet sandalyesi

Banyom küçük, küvet için yerim yok diyenlere çözüm olan bu ayaklı ve katlanır küvet sandalyesi, ihtiyacınıza göre açıp katlanabilir özelliğine sahiptir. 110 kg taşıma kapasitesinde olan bu ürün oldukça pratikdir ve yer kazancı sağlar.

2 fiksasyon noktası ile, bu banyo sandalyesi 2 teleskopik ayağa sahiptir.
28*48 cm’lik oturağı, katlandığında 15cm boyutuna gelir ve boylelikle yer kaplaz ve kulanımda pratiktir.

Standart plasik küvet oturak

Standart ürünlerimizden biri olan bu Standart plasik küvet oturak klasik oturaklardan biri olmasıyla beraber tutunabilecek eliyle de güvenlik sağlar.

Bu oturağını 2 tarafı banyonun kenarına yerleştiriliyor ve sabitleniliyor.
4 ayarı olan bu oturağın mavi sapı banyoya girişi ve çıkışı kolaylaştırıyor.
Kulanıcı maksimum kilosu : 100kg

Küvet için el sapı

Küvetin duvarına monte edilen bu el sapı, küvetten çıkan hastalar için önemli bir destektir.

6 ile 14 cm arası enlilikte olan küvet kenarlarına kolayklı fikse edilen el sapı 30 cm uzunluluğundadır ve 138 kg taşıma kapasitesindedir.

Küvet destek kiti

Kulanışlı bu kitin içinde yüksekliği ayarlanılır ve hem sağ taraftan hem sol taraftan giriş sağlayan bir merdiven ve 2 destek barı bulunur.

Merdiven ve 2 destek barına bağlı olan küvet destek kiti kolaylık ve güvenilir bir şekilde küvete girip çıkmaza yardımcıdır be uzunluğu 65 ile 79 cm arasında ayarlanabilir.
138 kg taşıma kapasitesindedir.

2 ayaklı Safety WC destek

Tuvaletin üzerine monte edilerek takılır ve kolçakları sayesinde kolaylıkla ihtiyaç görmeye yarar.
Alüminyum kaplamalı 2 ayaklı Safety WC uzunluğu 67 ile 76,50 cm arasında ayarlanabilir.
138 kg taşıma kapasitesindedir.

4 ayaklı Safety WC destek

Tuvaletten kalkmaya yardımcı WC destek 4 ayakları sayesinde kalkarken tam denge sağlamaya yarar.
4 ayaklı Safety WC uzunluğu 65 ile 79 cm arasında ayarlanabilir. ve kolçakları sayesinde rahatlık sağlar.
138 kg taşıma kapasitesindedir.