OPEN WC’li sandalye

Hastaların tuvalet ihtiyaçlarını kolaylıkla görebilmeleri için tasarlanmıştır, taşınması kolay ve pratiktir.

Ayarlanılır OPEN WC’li sandalye

Ayarlanılır OPEN oturaklı WC’li sandalye, modern tasarımı ve konforu sayesinde Avrupada en çok satılan modelimizdir. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. Ayarlanılır OPEN oturaklı sandalye 3 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil veya terracota. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 Yıl garantilidir.

Toplam ayarlanabilir yükseklik : 86 ile 970 cm arası. Toplam enlilik : 60,50 cm

Even WC’li sandalye

Kare borulu yapısı ve hareketsiz kolçakları ile bir kapaklı kova ile teslim edilen Even WC’li sandalye, metal kaplı gövdesiyle epoxy kaplamalıdır ve suya karşı dayanıklıdır. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. Even oturaklı sandalye 5 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil, kahve, siyah veya terracota. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 90 cm, Toplam enlilik : 60,50 cm

New Club WC’li sandalye

Kare borulu yapısı ve hareketsiz kolçakları ile bir kapaklı kova ile teslim edilen New club WC’li sandalye, metal kaplı gövdesiyle epoxy kaplamalıdır ve suya karşı dayanıklıdır. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. New club oturaklı sandalye 3 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil veya terracota. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 86,50 cm, Toplam enlilik : 54,50 cm

Best Up WC’li sandalye

Kare borulu yapısı ve hareketli kolçakları ile bir kapaklı kova ile teslim edilen BEST UP WC’li sandalye, metal kaplı gövdesiyle suya karşı dayanıklıdır. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. Ergonomik el sapı Rahat ve kullanımda kolaydır BEST UP oturaklı sandalye 5 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil, kahve, siyah veya terracota. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir. Benzersiz katlama sistemi sağ ve sol yanlardan açılan sandalye böylelikle daha dirençli olan modelimiz de mevcuttur.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 96,50 cm, Toplam enlilik : 60 cm

Club Model WC’li sandalye

2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. Ergonomik el sapı Rahat ve kullanımda kolaydır CLUB Model WC’lı sandalye 5 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil, kahve, terracota ve yanmaz PVC. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 91 cm, Toplam enlilik : 54 cm

Konfor WC’li sandalye

Kare borulu yapısı ve hareketli kolçakları ile bir kapaklı kova ile teslim edilen KONFOR WC’li sandalye, metal kaplı gövdesiyle suya karşı dayanıklıdır. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. Ergonomik el sapı Rahat ve kullanımda kolaydır KONFOR oturaklı sandalye 5 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil, kahve, siyah veya terracota. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 91 cm, Toplam enlilik : 54 cm

4’ü 1 arada alüminyum WC’li sandalye

2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştıran 4’ü 1 arada modeli kapaklı kovasıyla teslim edilir.  Metal kaplı gövdesiyle suya karşı dayanıklıdır ve 4 ayaklarının da yükseklikleri ayarlanabilir. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova üstten cıkarıtırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. 120 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : Toplam ayarlanabilir yükseklik : 70 ile 80 cm arası, Toplam enlilik : 57 cm

3’ü 1 arada hijyenik WC’li sandalye

Epoksi boyalı, çelik borudan tasarlanan bu ürün kolaylıkla katlanabilir ve yüksekliği ayaralanabilen bir modelimizdir. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştıran 3’ü 1 arada hijienik WC’li sandalye, kapaklı kovasıyla teslim edilir.  4 ayakların yükseklikleri ayarlanabilir ve kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova üstten cıkarıtırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. 110 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : toplam ayarlanabilir yükseklik : 63 ile 78 cm arası, Toplam enlilik : 54 cm

Tekerlekli Club Model WC’li sandalye

Kaldırılır itme barı sayesinde iyi bir deplasman sağlayan bu tasarımın kolçakları ve ayak uzantısı kaldırılıp kulanıcının transferini kolaylaştırabilir. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. Ergonomik el sapı Rahat ve kullanımda kolaydır Tekerlekli CLUB Model WC’lı sandalye 5 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil, kahve, terracota ve yanmaz PVC. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 95 cm, Toplam enlilik : 54,50 cm

Tekerlekli Konfor Model WC’li sandalye

Kaldırılır itme barı sayesinde iyi bir deplasman sağlayan bu tasarımın kolçakları ve ayak uzantısı kaldırılıp kulanıcının transferini kolaylaştırabilir. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. Ergonomik el sapı Rahat ve kullanımda kolaydır Tekerlekli KONFOR oturaklı sandalye 5 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil, kahve, siyah veya terracota. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 95 cm, Toplam enlilik : 54,50 cm

Tekerlekli Mobil transfer sandalye

Kare borulu yapısı ve hareketli kolçakları ile bir kapaklı kova ile teslim edilir. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir ayrıca kolçaklar, ayaklıklar ve tekerlekler de kolaylıkla ihtiyaca göre çıkartırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. Ergonomik el sapı Rahat ve kullanımda kolaydır 5 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil, kahve, terracota veya PVC. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 95 cm, Toplam enlilik : 54,5 cm

Tekerlekli Best Up WC’li sandalye

Kare borulu yapısı ve hareketli kolçakları ile bir kapaklı kova ile teslim edilen Tekerlekli BEST UP WC’li sandalye, metal kaplı gövdesiyle suya karşı dayanıklıdır. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kulanıcının transferini ve kovanın çıkışını kolaylaştırır. Orta kapakçık klipler sayesinde gövdeye yerleştirilir ve kovayı kapatır, kovayı temizlemek içinde kolaylıkla kaldırılır. Kova alttan veya üstten cıkarıtırılabilir. Akılı klips sistem sayesinde sandalye kolayca temizlenir. Ergonomik el sapı Rahat ve kullanımda kolaydır Tekerlekli BEST UP oturaklı sandalye 5 renk’te mevcuttur : mavi, yeşil, kahve, siyah veya terracota. 130 kg ağırlık’ta test edilmiştir. 2 yıl garantilidir. Benzersiz katlama sistemi sağ ve sol yanlardan açılan sandalye böylelikle daha dirençli olan modelimiz de mevcuttur.

Ölçüler : Toplam yükseklik : 96,50 cm, Toplam enlilik : 60 cm

Yüksekliği ayarlanır duş sandalyesi

Su geçirmez tekerlekleri ve Epoksi boya ile kaplanmış alüminyum yapısı uzun ömürlü bir kullanım sağlar.  Toplam genişlik : 54 cm Kulanıcı maksimum kilosu : 100kg