HARMONY AKTİF VAKUM DİZ ALTI PROTEZ

Harmony aktif bir süspansiyon sistemidir. Bacak protezinin güdükle daha sağlam bağlatısını sağlar. Harmony gibi aktif vakum sistemleri havanın neredeyse tamamını liner ile soket arasından dışarı pompalar. Sistem kullanıcının aktivite seviyesine ve ihtiyaçlarına uyarlanır. Soket ve protez arasındaki sıkı bağlantıyı sağlamasının yanında, güdük volümünü de dengeler.

Sıkı tutuş, protezin kullanımını da olumlu etkiler.Hasta kendini daha güvende hisseder. Düşme hissini en az seviyeye çeker. Engebeli alanları daha rahat ve kolay bir şekilde geçer. Harmony sistem P3 mekanik Harmony pompa olarak mevcuttur. Vakum pompasının her adımda adım frekansına ve performansa bağlı düzenlenmesini sağlar. Elektronik E2 Harmony sistem ise vakumu döngüler halinde sürekli istenilen ayarda tutar. Diz altı ve diz üstü amputasyonlar için eşit derecede uygundur.

SIKI TUTUŞ
Harmony, protezin güvenli bir şekilde yerinde kalmasını sağlar. Artık uzuv, astar ve soket bir birim oluşturur ve protezle tam temas sayesinde kontrol kazanırsınız. Protez ayağınız yere dokunduğunda hemen hissedersiniz, bu da sizin için daha güvenli ve daha kontrollü yürümeyi sağlar

Hacim yönetimi

Artık uzuvunuzun hacminin gün içerisinde değişebileceğini biliyorsunuz. Harmony, bu hacim dalgalanmalarını önler ve proteziniz her zaman güvenli bir şekilde oturur.

Küçük, hafif, sessiz
Harmony pompası, pompalama döngüsü sırasında bile küçük, hafif ve çok sessizdir.

Entegre şok emilimi.

Mekanik Harmony P3 pompasıyla, fonksiyon halkası, her adımda rahat bir şok emilimi sağlar. Yürürken otomatik olarak oluşan doğal rotasyon hareketlerine izin verirken, yürüme sırasında kalan uzuvda hareket eden kuvvetler önemli ölçüde azalır.

Triton Uyumu

Triton Harmony karbon ayağı, Triton ayakların yüksek işlevselliğini Harmony teknolojisi ile birleştirir: Birçok kullanıcı, yumuşak bir geçiş, mükemmel enerji ile birlikte yürürken enerji tasarrufu sağlayan olağanüstü bir enerji geri dönüşü ve engebeli arazide bile etkin bir vakum ile birleştiğinde ikna edili