GENİUM X3 Sudan etkilenmeyen Bacak Protezi

Gücünüzü geri alın. Genium mikroişlemci protez bacak oldukça basit bir şekilde doğal yürüyüşe en yakın teknolojidir. Bir sonraki adımınızı düşünmek zorunda kalmadan iş, aile veya boş zaman etkinlikleri düşünün. Aktif yaşamınız daha fazla işlev gerektiriyorsa, ihtiyacınız olan sistem budur.

  • 


İlk temasta kontrollü diz fleksiyonunu sağlayarak her adımda diz fleksiyona hazırlar.

  • Şok emilimini artırır ve daha rahat eşit adımı artmayı sağlar.

  • Yamaçları ve engebeli araziyi daha kolay idare eder ve telafi edici hareketleri azaltır.

  • Salınım başlatma işlemini kolaylaştırır.


Protez ayak ile zemin arasındaki tam yüzey temaslı akıllı diz fleksiyon kontrolü, protez üzerinde etkili olan kuvvetlere bağlıdır. .Engebeli arazileri ve eğimleri güvenli bir şekilde ilerleyebilmenizi sağlar , Protezinizi kontrol etmek için daha az dikkatli olabilirsiniz sürekli protez adım atma süreçlerini düşünmek zorunda kalmazsınız ve sezgisel olarak kullanabilirsiniz. Fleksiyonda ayrıca ayağın etkisini azaltır, bu da kompanse edici hareketleri azaltır ve bu nedenle sonraki ortopedik problemleri de önemli ölçüde azaltır.Su geçirmez


Genium X3 ile duş alabilir, yüzebilir veya ıslak koşullarda çalışabilirsiniz: Titanyum, sert eloksallı alüminyum, paslanmaz çelik ve özellikle sızdırmaz bileşenlerle birleştirilmiş üst uç kaplamalar gibi malzemelerin seçilmesi, eklemin hassas sensör teknolojisi ve elektronik aksanını korur. Genium X3 su geçirmez ve darbelere dayanıklıdır.

Anında TepkiBacağın kendiliğinden yanıt vermesi gereken birçok durum vardır: Caddeyi geçerken bir otomobil beklenmedik bir şekilde ortaya çıktığında veya sizi beklenmedik durumlara sokabilecek çocuklarınız olduğunda. Genium X3, yürüdüğümüz çalışma modu sayesinde kolayca yanıt verir. Yürümekten çalıştırmaya geçiş, elektronikler tarafından mikro saniye içinde algılanır ve otomatik uyarlamalı eklem reaksiyona girer.Spor Yaparken


Sporda kendinizden ne talep ederseniz edin, bütün sporlara uyumludur. Özellikle spor aktiviteleri için geliştirilmiştir. Fonksiyonları, çalışan davranışa uyarlanır ve doğal modele dayanır. Örneğin, koşu için gerekli olan diz ekleminin artmış maksimum fleksiyon açısı dikkate alınır.

Günlük Kullanıma UygunYavaş veya hızlı yürüyüş yapmak, basamaklardan çıkmak, doğal bir hareketle engelleri geçmek, yamaçlarda güvenle durmak veya geriye doğru yürümek: En yeni bilgisayar, sensör ve kontrol teknolojisi sayesinde Genium X3, çeşitli günlük durumlara akıllıca cevap verir. Farklı ayakkabı ağırlıklarına ve kıyafetlerine bile uyum sağlar.

Uygun Bir AyakTriton protez ayakları, son derece aktif kullanıcılar için mükemmeldir. Özellikle sağlam olan Triton Heavy Duty, yüksek bir yük kapasitesine sahiptir ve suya ve darbeye karşı dayanıklıdır.