12.70N 4LIFE

Kompakt çerçeve ve alüminyum taşıma zapt. Koltuk destek ve değişken gerilim arka alt sırt yastıklı. Ayarlanabilir sırt taşıma sırasında yer kazanmak için öne doğru katlanabilir, 12 ° ‘ye kadar tilt ve yukarı yüksekliği 8 cm + için. Ayarlanabilir koltuk önce 6 + cm derinliklerinde ve 12 ° ‘ye kadar yatırın. yüksekliği ayarlanabilir ve çıkarılabilir kompozit malzemeler, içinde Fianchetti para­elbiseler. baldır desteği dolgulu yüksekliği ve açısı ayarlanabilir ayaklık duralümin. ön tekerleklerin çapı değişim deliklerle çatallar durulaminden 100 ponksiyon Ø ön tekerlekler; Ø arka tekerlekler 600 hafif alaşım, derinlik değişimi için koltuk arka tekerlek desteği pnömatik hızlı tarafı yapı çıkarma. İsteğe yakınsama ve 0 ° ila 8 ° kamber sisteminin değişimi. Ayarlanabilir koltuk ­4 ° + 14 ° ‘den tilt ile 44 ila 50 cm yükseklik. Oturumları ile kullanılabilir. ­ 40 ­42 ­ 44­46 ­ 48­50 ­ 52­ 3854­56cm

Maksimum kapasite 140 Kg . Tasarım kayıtlı.

Standart katlanabilir çelik tekerlekli sandalye

Çelikten üretilen bu tekerlektli sandalye standart model olmak üzere, ayak destekliri çıkartırılıp katlanabilir bir üründür.

Krom çelik gövdeli katlanabilir “Delüks” tekerlekli sandalye

Çelik gövdesiyle güven sağlayan bu tekerlekli sandalye, katlanabilir ve ayak koyma sehpaları çıkartırılabilir bir üründür. Kolaylıkla araba veya yatak altına kaldırılabilen bu ürün fazla yer kaplamamasıyla beraber, ayrıca kompozit jant ve kalkar ayaklarıyla ekstra konfor sağlar.

Alüminyum gövdeli katlanabilir transfer sandalyesi

Standart modellerimizden biri olan bu ürünümüz alüminyumdan yapılıp havalı lastik tekerlerden oluşur. İtme ellerinde bulunan fren pedalları sayesinde hastayı iten kişiye de konfor sağlar. Ayak sehpaları ve sırtlığı sağlayan destek çıkartırılabilir. Kolay taşıma sağlayan bu ürün oldukça pratik, kullanışlı ve rahattır.

Alüminyum ”Albatros” tekerlekli sandalye

Light alüminyum’dan üretilen bu model, 120 kg ağırlığa kadar test edilmiştir.Katlanma özelliğine de sahip olan bu ürünün kolçakları da katlanıp, ayaklıkları çıkartırılabilir ve tekerlekleri özel düğmesi sayesinde kolaylıkla basılarak çıkartırılabilir ve kaldırılabilir. İster arabanızda , ister seyahat sırasında, ister evinizde kolaylıkla katlıyıp yer kazanıp hayatınızı kolaylaştıracak bir ürün.

”Eagle” çelik tekerlekli sandalyesi

Çelik gövdesiyle sağlam bir oturuş ve transfer sağlayan bu ürün de katlanabilir özelliğe sahip olmakla beraber, ayrıca kolçakları katlaır ve ayak koyma sehpası çıkartırılabilir.